דפדפן פיירפוקס | הורדת פיירפוקס | פירפוקס

דפדפן פיירפוקס | הורדת פיירפוקס | פירפוקס | פיירפוקס מוזילה

פיירפוקס הוא דפדפן עטור פרסים מבית מוזילה, המאפשר לך לגלוש ברשת מהר יותר, בביטחון רב יותר, וביעילות רבה יותר. הצטרף למיליונים שכבר החליפו את הדפדפן שלהם - פיירפוקס הוא דפדפן חכם המייבא אוטומטית את המועדפים, ההגדרות והמידע הנוסף שלך מדפדפנים אחרים.

ליקטנו עבורך 12 סיבות למה כדאי לעבור לדפדפן פיירפוקס ולזרוק את IE לפח, תהנה !

1. אתה תראה פורנו רק מתי שאתה תרצה !

נמאס לך שקופצים לך מלא פופ-אפים ( חלונות קופצים ) שקשורים לפורנוגרפיה בדיוק ברגע שאתה עוזר לבת שלך בפרוייקט מחקר באינטרנט ? בעזרת חוסם החלונות הקופצים של פיירפוקס אתה לא תקבל אינספור תכנים שקשורים לפורנוגרפיה בדיוק ברגע שאתה הכי פחות מצפה להם. מהצד השני, כעת כאשר המחשב שלך נקי מתוכנות ריגול ( spyware ) למיניהן הגלישה באתרי פורנו מהירה מתמיד !

2. ילדיך יראו פורנו רק מתי שהם ירצו !

מצטער, אבל התפוח לא נופל רחוק מהעץ ...

3. המחשב שלך לא יבזבז את זמנו החופשי לפרסום של מוצרי ויאגרה.

מומחים אומרים כי 80% מדואר הזבל מגיע ממחשבים שנפרצו בעבר. הדפדפן פיירפוקס שומר אותך מאובטח כאשר אתה מדפדף ברשת, ומשאיר בחוץ רוגלות, תולעים ווירוסים. קהילת המפתחים ומומחי האבטחה של פיירפוקס עובדת מסביב לשעון כדי לעקוב אחר בעיות אבטחה ולשחרר עדכונים כדי לשמור עליך טוב יותר. עשה זאת בשביל הילדים, הילדים !

הקטנת פרסום מוצרי הויאגרה עלולה בנוסף להקטין את המספר הכולל של ילדי העולם.

4. אם היינו יודעים שכל כך הרבה בוני אתרים היו מתאבדים מעזריאלי לא היינו מציבים אותו כל כך קרוב לתל אביב

בכל שנה, מאות בוני אתרים מעדיפים להתאבד בקפיצה מעזריאלי מאשר להמשיך במאבק חסר הסיכוי להתאים את אתרם לדפדפן IE. האם זה מה שאתה באמת רוצה ?? מותם של מאות בוני אתרים שיעיק על מצפונך ?? מכיוון שאם לא תעשה משהו בנידון זה בדיוק מה שאתה תקבל !! אל תגיד שלא הזהרתי אותך...

5. תמשיך להתקרב למסך והעיניים שלך יהיו בדיוק ככה, טיפש.

בשונה מ - IE, שינוי גודל הפונט בפיירפוקס קל מאוד. בעת לחיצה על קונטרול ( Ctrl ) ו - "+" להגדלה או קונטרול ( Ctrl ) ו - "-" להקטנה.

6. בילי הולך להתעצבן כלללללללללללל כך.

אני רציני, הוא הולך להיות כל כך עצבני בגלל פיירפוקס. אתה יודע מה ?, עזוב את בילי לשניה תחשוב על סטיב "אני הולך להרוג את גוגל" באלמר לשניה ( ציטוט אמיתי ). אם יש מישהו שבאמת הולך להשתגע כאשר הוא יראה את האתר הזה, זה יהיה סטיב בלמר. אתה לא מאמין לי ?! - תסתכל בוידאו. אם זאת לא הוכחה לכך שסטיב באלמר הוא משוגע ( developers ?! ) אני כבר לא יודע מה כן.

7. מוזילה פיירפוקס אף פעם לא תעליב אותך ותתן לך לדבר עם מהדק !


8. ריטלין זה כיף אבל הפרעות ריכוז זה כבר לא.

כאשר אתה גולש עם תוויות, חוסם פרסומות וחוסם חלונות קופצים הרבה יותר קל להישאר מרוכז. תשאל כל אפילפטי עם יכולות החסימה של פיירפוקס אתה לא תבחין בהרבה באנרים שקופצים לעין, פלאשים והבהובים מיותרים באתרים שאתה מבקר. אין דבר גרוע יותר מלקבל התקף מפרסומת מהבהבת של "בדוק את ה - IQ שלך עכשיו !".

9. זה כמו להחליף יציאה עם בן/בת 14 ביציאה עם בן/בת 18.

..לילד בן 16, אני מתכוון. It’s A Win-Win Situation.

10. צמצם את שעות התמיכה הטכנית שאתה מעניק למשפחה והחברים הקרובים ל - 8.

אתה לא תתגעגע לשמוע את זה :

"מותק, התקשרו מהשב"כ הבוקר ואמרו שהמחשב שלנו שלח 20,000 אימיילים לנשיא..."

"יקירתי, היום כשהכנסתי את פרטי כרטיס האשראי שלי פתאום הופיע לי שאמרה שיש לנו תוכנת ריגול במחשב - יכול להיות שלמישהו יש את המספר ?! ... "

"מותק, מצאתי שותף עיסקי חדש בניגריה אבל אני לא יכול לשלוח לו מייל בגלל שהאינטרנט דפוק.."

11. הורדת פיירפוקס אפקטיבית יותר מהשלכת עוגות/פשטידות.

הורדת פיירפוקס והשימוש בדפדפן אפקטיבי יותר מהשלכת עוגות על פרצופו של בילי. עוגות סתם הופכות אותו לנחוש יותר לעומת פיירפוקס שגונב לו את ההשראה/המוג'ו.

12. בגלל שלמשרד המשפטים אין ביצים.

משרד המשפטים בזבז שנים על גבי שנים על תביעת מיקרוסופט ובסוף הם פשוט לא עשו דבר לצימצום המונופול של מיקרוסופט. חבר'ה, עבודה טובה. הגיע הזמן לקח את החוק לידיים שלנו !.